Dragon Rider's Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sleeping on a dragon's hoard with greedy, dragonish thoughts in his heart, he had become a dragon himself.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Home sweet homw

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 10:56 am

Kenneth mõtles hetke. "Kuidas oleks spagettidega? Bolognese kastmes?"
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 11:17 am

''Okeih.'' naeris ta ning hakkas kokkama.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 2:29 pm

Kenneth silmitses Anessat, ise söögilaua taga oleval toolil istudes. "Tead, ma pole täiesti koba ka kokkamises. Ma võin sind kuidagi aidata."
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeTeis Aug 21, 2012 5:53 pm

''njeeh, ma saan ise hakkama.'' muigas ta ning tegi vennale põsemusi. Venna näol oli nüüd ilus punane huulepulga jälg.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeKolm Aug 22, 2012 10:43 am

Kenneth noogutas. "Ma loodan, et mu tüdruk ei arva, et ma teda petan," muidas kutt. Tegelikult polnud tal oma tüdrukut, aga paljud naised on temast huvitatud. Ehk see jälg hoiab nad eemale. Kuna ta kuidagi aidata ei saanud, siis kobis kutt elutuppa teleka ette.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeKolm Aug 22, 2012 10:45 am

Chelsea viskas spagetid vette, maitsestas neid mingi hetk ning pani kastme pannile podisema. Tüdruk läks venna juurde ning hüppas talle sülle. '' Niih, minu eraelu sa tead. Nüüd lao välja enda oma.''
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeKolm Aug 22, 2012 11:44 am

Kenneth asetas oma käed ümber õekese, et tüdruk end turvalisemalt ei tunneks. Et kuskile ei kukuks or smth. "Uus tüdruk iga öö, kui mul pausid on. Nii see on." vastas Ken. Tegelikult ta valetas praegu. "Just kidding. Tegelikult on üks tüdruk, keda ma olen igal oma tööpäeval klubis näinud ning minu pauside ajal oleme rääkinud ning olen talle jooke välja teinud. Küsisin ta numbri ning meil on isegi date plaanitud."

OT: See teema oli enne Michelle'i. Very Happy
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeKolm Aug 22, 2012 11:49 am

Anessa pani pea vastu venna õlga ning kuulas mis too rääks. '' How fun, äkki ma peaksin hakkama su tibinseid üle vaatama? '' küsis ta ning naeris vaikselt. Iseenesest oli see hea mõte ju. Siis ei saaks mingid fake bitchid ja igasuguste haiguste kandjad kallile vennale ligi.
Tagasi üles Go down
Kenneth Harrison

Kenneth Harrison


Postituste arv : 192
Join date : 18/10/2010

Ankeet
Vanus: 22/1
Hüüdnimed: Ken või Kenny, kuid eelistab siiski Kenneth'it.
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeLaup Aug 25, 2012 11:11 am

"Seriously? Sa ehmataksid nad kõik minema ju!" sõnas Kenneth. Ei, tegelikult mõtles ta seda naljana. Talle meeldiks kui ta future girlfriend saaks tema õega hästi läbi. "Aga noh, kui ma leian kellegi ja asi kipub minema tõsiseks, siis ma toon ta koju, et emme saaks ta üle vaadata," rääkis Kenneth muigega. Emme all mõtles ta Anessat.
Tagasi üles Go down
Anessa Harrison

Anessa Harrison


Postituste arv : 32132
Join date : 12/02/2010
Age : 27
Asukoht : Surda

Ankeet
Vanus: 16/1
Hüüdnimed: Nessa, Cassie
Grupp: Ratsanik

Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitimeLaup Aug 25, 2012 11:13 am

Anessa naeris venna öeldud peale. '' Duuude, we got same issuses.'' sõnas ta kergelt naerdes. Ei no tõsiselt, Nessa kardab, et Kenneth ajab kõik ta kutid eemale ja Kenneth kardab, et Nessa ajab kõik tema pruudid eemale. What a nice family, gotta say. ''Good good, eks ma ka mingi hetk toon oma kuti koju, kui sealt tõesti peaks midagi välja tulema.''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Home sweet homw - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Home sweet homw   Home sweet homw - Page 2 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Home sweet homw
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Dragon Rider's Life :: 
Surda.
 :: Majapidamised :: Harrison's place
-
Hüppa: